KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

Potřebujete třeba rekonstrukci domu nebo bytu?

 

Pak sháníte elektrikáře, instalatéry, topenáře, sádrokartonáře, vodaře, plynaře. Každý má mraky práce a může za půl roku a podobně. Aby stavba pořád nestála, na to kdysi byla stavební družstva, ale už nejsou. 

 

Co se Vám začne na jakékoliv stavbě v této zemi okamžitě dít na 100%:

a) každý z řemeslníků po čecháčkovsku pracuje systémem "poslední si radí" - ale platíte to všechno zbytečně vy. 

Co to znamená? Nikdo nedbá na toho, kdo přijde po něm, aby tam měl vedeny otvory pro trubky, kabely, aby nosníky  SDK nebyly v místě umístění vnořených světel atd. Nikdo nemá čas nastoupit práci ve chvíli, kdy ten první končí. Řada maníků vám provrtá nebo přesekne to, co tam udělali ti před ním. Nachystá věci tak, že zamýšlené vybavení toho dalšího už nejde instalovat. Schová kabely, trubky vody i odpadu v SDK nebo i zdi tak, že je nemůžete vytáhnout a musíte bourat. Přeřízne vám kabely nebo trubky vody a topení o závěsy SDK. Postaví vám příčky SDK bez vstupů pro elektriku, vody, plynu, odpadů. Pro něj práce na deset minut všechny otvory, když ten nosník drží v ruce, pro vodaře, plynaře, elektrikáře práce na celý den si otvory udělat. A kdo to platí? No hádejte.

b) domácí vůbec nic z toho tradičně nechápe, nemá nic rozmyšlené, neví co kam přijde, co jaká věc obnáší, a hlavně ani nechápe, jak je to drahé to dělat takto.  Svými rozhodnutími to zásadně vždy výrazně prodražuje. O třetinu vždy nejméně, ale leckdy i násobně více.

Výsledky nakonec: elektrika z padesáti tisíc za sto dvacet, z pětatřiceti za tři sta padesát, nedělám si legraci, ale to sebevědomí našich krásnějších poloviček, když to ony plánují, je neskutečné. Přitom nic nezná, neví, neumí. Posloucháte její nereálné šílenosti, kterým říká plán a  říkáte si, kruci,  jak jí sdělit, že to bude drahé a že to v polovině jejích představ tak nepůjde? Že do čtyř měsíců určitě byt hotový nebude atd atd. Do tří týdnů po zahájení stavby a samozřejmě nutnosti z její strany řešit spoustu věcí se sebevědomí dam (100% případů) a tedy rozhodovat, mění v hysterii co se to po ní chce, kolik to přijde, a ona je přeci jen ženská a ona má z toho takové nervy! Taky spousty legrace.  

 

My jsme schopni všechny tyhle práce z naší praxe prováděné, na které máme školení i praxi, zastat sami, takže vám ubude spousta starostí, o nichž ani netušíte, dokud je nemusíte platit. Jak prosté. Jen je nutné pochopit, že my to ekonomicky uděláme mnohem laciněji právě návazností, přípravou na práce budoucí a kontrolou sami sebe, jen jaksi nesmí přicházet pětkrát změna a laické zásahy, protože pak už to není laciné. 

Bude to všechno sedět, všechno se bude dát v budoucnu bez problémů vyměnit (bo nic není věčné) bude to navěky, bez výmyslů výměny spotřebních zařízení pod kachličkami, rozšířit atd. Nebudou se vám v trubkách množit ostošest bakterie, nebudete o tom ani vědět. 

 

U nás nebudete měsíce čekat na nikoho jiného, než zedníka. 

 

Ale pozor! Zcela jistě:

a) nemůžeme nastoupit ani zítra, ani za týden, ani za měsíc. Počítejte cca od pěti měsíců déle. My nemáme problémy s prací, ale s časem! Jsme zavedená a tudíž vyhledávaná firma, co prostě nestíhá.

b) jelikož máme spoustu údržby a zákazníků svých, nemůžeme nikde pracovat systémem 24/7/31. 

 

Zkrátka na systém: mně nenastoupili ti a ti a já potřebuju, abyste tam byli už zítra, opravdu nemůžeme sloužit.