SERVISY INNOGY EON ATD

Servisy inzerované firmami Innogy, EON a dalšími dodavateli, zádrhely nápadu:

- servisáků je velmi málo a mají mraky práce - kde ty lidi ty společnosti berou, je nám záhadou. Za tu cenu za servis to je jasný podvod na zákazníkovi. 

- jen měření spalin velmi drahým analyzátorem přijde na 500 - 600,-Kč, přitom ceny servisů všech těch šizuňků se kolem 500,-kč pohybují - už to svědčí o tom, jak moc musí takový servis být ošizen, nemá-li takový ťuhýk pracující pro takové společnosti umřít hladem 

- velmi ošizený servis souvisí s nízkou cenou, kterou společnosti servisním partnerům za servisy hradí = je nutno to dělat co nejrychleji a co nejvíce.

- servis od velkých společností není úplně bezpřínosný, ale třeba nahustit si expanzky u nás zvládá polovina zákazníků sama a na změření plynotěsnosti se stavujeme když jedeme okolo a za zaplaťpámbů

- na servisy u velkých společností slušný servisák nemůže slyšet - porušuje předpisy výrobce co musí servisní technik zkontrolovat a to se nebavíme, co by kontrolovat měl ještě navíc

- to, co vám jejich servisáci v reálu dělají, je dohled nad ničením kotle i topení

 

My se k tomuto stavíme po jen negativních zkušenostech takto:

 

- pokud od nás odejde zákazník k těmto společnostem, vždy po pár letech volá znovu s "neřešitelným" problémem - odmítáme se vracet.

- odmítáme tyto zákazníky přebírat, kotle i topení jsou ve stavu vyžadující desetitisícové investice a ti lidé šli k těm společnostem za vidinou láce a kvality.  Zbytečná snaha. Nereálně uvažující lidé vyhazující své peníze oknem. Nebyl problém to dát dokupy, problém byl vždy jeden a ten samý: hubování, že jsme drazí. Přitom naše kotle jsou udržované i s topeními ve stavu bezproblémovém za průměrně cca 1000,-Kč ročně. Levněji to nejde, nejde a nejde. 

My se velmi omlouváme, ale na takové spotřebiče po "servisech" od Innogy atd nemáme kapacity. Prostě rukama nechce nikdo dělat, je nás málo, nevíme kam dřív. Co máte dělat? Já nevím. Prostě nevím. 70% volajících zákazníků dnes skrz kapacitu odmítáme nebo jdou hledat někoho, kdo jim přijde zítra. Tedy někdo, kdo nemá co dělat a čeká doma, až někdo takový zavolá. Asi Yetti.